Remember Me?

Jordan 1 LOW szczególnie o mniejszej powierzchni

May 18th 2020, 11:22

jawetrabm

Joined: Mar 7th 2020, 01:53
Total Topics: 55
Total Posts: 55
Gordon Gianniny z Altra Remarkable 5.0, Snodgrass Trek, Crested Butte, CORP.

Ten niezwykły 5. 0 poważnie nie jest bardzo sprytnym i szybkim w odczuciu butem do biegania, chociaż z pewnością stwierdzę, że wyjątkowo niewielka nadwaga pomaga sprawić, aby ten niezwykły 5. 0 pomyślał skutecznie w szybszych krokach oprócz tego od nowa Buty Jordan 1 LOW szczególnie o mniejszej powierzchni technologicznej.

siła

Siła jest zwykle znacząca w przypadku prawie każdego lekkiego buta do biegania, chociaż wkrótce po przejechaniu około 100 mil za milą ta niezwykła 5,0 zwykle wspierają się wspaniale. Na górze nie ma żadnych sygnałów związanych z postrzępieniem, a może słabością, a podeszwa po prostu nie używa zbyt szybko spadku. Ta podeszwa środkowa może wyczuwać, że naprawdę jest nieco skompresowana, chociaż do tej pory przedmiot nigdy tak poważnie nie poświęcił tego napędu. Piszemy zamiennik w długoterminowej sile niezwykłego w chwili, gdy naprawdę pasuję o wiele mil po mili w butach do biegania, chociaż w międzyczasie każda drobiazg wydaje się być stabilny.

To jest przedmiot przeznaczony do?

Mimo że twierdzę, że obejrzałem Remarkable 5. 0, kiedy wyobrażam sobie, że jest to po prostu dobry but do biegania. Po prostu nie i dla którego Altra zazwyczaj reklamuje i sprzedaje przedmiot przeznaczony.

Altra mówi o tym 5,0 jako o wiele szybszym, lżejszym, o wiele większym typem wsparcia w porównaniu z poprzednim Niezwykłym, stworzonym do szybkiego wyjścia Buty Air Jordan 1 High OG TS SE CD4487 103 Czarny / Beżowy / Czerwony z technologicznego gruntu. Z powodów przedstawionych powyżej, kiedy nie wierzę, że ta niezwykła 5. 0 jest najlepszym rozwiązaniem, gdy funkcjonujesz na trasach technologicznych, a oprócz tego chcesz mieć proste, entuzjastyczne buty do biegania Jordan 3 Retro.

Gordon Gianniny ocenia ten Altra Remarkable 5. 0 przeznaczony na ból

Gordon Gianniny z Altra Remarkable 5.0, Snodgrass Trek, Crested Butte, CORP.

Tutaj naprawdę zakończyłem korzystanie z niezwykłego, ponieważ dowiaduję się, że prawdopodobnie będę zarządzał gruntem technologicznym. Chociaż jak tylko teraz robię postępy, dostępne jest świetne przyspieszenie obsługiwane z dużo łatwiejszym podłożem, kiedy zwykle zdarza mi się znaleźć Niezwykłą przewagę nad różnymi butami i botkami wokół mojej spiżarni.
signiture